VÄRVIKAMBRITE
FILTERMATERJALID

Pihustuskabiinides, näiteks autotööstuses, pole küsimus ainult õhu puhtuses. Oluline on vältida lahtiste värviosakeste õhuvoolu tagasi sattumist. See on eriti oluline, kuna isegi mikroskoopilised tolmuosakesed jätavad värskelt kantud lakile nähtavad jäljed.

Filtrimeister pakub värvitööstusele laia valikut filtreerimismaterjale, millel on väga konkurentsivõimeline hind.

Pihustuskabiinide filtrimaterjalid jagunevad peamiselt nelja tooterühma.

 • Papist värvikogumis lõõtsfiltrid
 • Impregneeritud laefiltrid
 • Paint Stop värvikogumis filtrimaterjalid
 • Filtrielemendid eelfiltreerimiseks

Papist värvikogumis lõõtsfiltrid (Andreae)

Papist värvikogumis lõõtsfiltrid on ette nähtud üleliigse värvi kogumiseks õhust pinnatöötlusel ja õhu filtreerimiseks värvi- ja lakikambrites. Spetsiaalse disainilahenduse abil on papist voldik värvieemaldus filtrid tahkete (aerosoolipõhiste) ja vedelate osakeste – värvide, lakkide, geelide, liimide, silikoonide – õhust kogumiseks.

Need filtrid on piisavalt jäigad, mis võimaldab eritehnikata ja eriteadmisteta filtrite lihtsat paigaldust, võimaldades seeläbi minimaalsed seadme hoolduskulud. Keskkonnasõbralikud (valmistatud taaskasutatavast papist) värvikogumisfiltrid omavad suurt värviosakeste kogumisvõimet ning sobivad nii lahusti- ja veepõhise värvi filtreerimiseks. Tänu voltide geomeetriale on filtri nii horisontaalne kui vertikaalne positsioneerimine võimalik.

Levinud suurused on alati laos olemas

 • Kõrgus 100 cm, 90 cm, 75 cm
 • Kasutatav filtri pikkus 10,2m

Impregneeritud laefilter V300S, V600S

Impregneeritud laefiltri materjal on värvikambrites viimases astmes kasutatav filtermaterjal, mida kasutatakse peamiselt pinnatöötluskambrites kasutatavates ventilatsiooni- ja kliimaseadmetes ning seadmetes mis on mõeldud värvitolmu ja saaste tõrjele. Laefiltermaterjal on valmistatud valgest polüesterkiust, mille üks külg on kaetud armatuurvõrguga.

Filtermaterjali ühtlane tihedus ja paks materjalikiht tagavad erakordse tolmukogumisvõime madala rõhulanguse juures. Laefiltreid iseloomustab kõrge kuumuskindlus ja usaldusväärne tööpõhimõte, mille põhjuseks on materjali immutamine spetsiaalse tolmu siduva liimi abil. See filtermaterjal mitte ainult ei filtreeri õhku, vaid takistab ka õhuvoolust juba eraldatud osakeste edasiliikumist – isegi rasketes tingimustes, näiteks vibreerivates pinnatöötlussüsteemides.

Alati laos olevad rullide mõõdud on:

 • 2 m x 20 m
 • 2,32 m x 20,0 m
 • Erimõõdud ja mõõtu lõigatud tükid on saadaval tellimusel

PaintStop filtermaterjalid

Lahustipõhiste värvide värvikogumise filtermaterjal (roheline)

Lahustipõhiste värvide värvikogumise filtermaterjal (roheline) on mõeldud kasutamiseks lahustipõhiste värvi- ja lakiosakeste filtreerimiseks pinnatöötluse pihustuskabiinides. Progresseeruvalt struktureeritud klaaskiud filtermaterjal on mõeldud värvikabiini heitõhusüsteemide keskkonnas märkimisväärselt kõrgema kasuteguri saavutamiseks. Ilma niisutamist takistavate aineteta hoiab see filtermaterjal heitõhu osakeste sisalduse nõutavates piirides.

PaintStop filtermaterjalide tootesarja kasutatakse autotööstuses ja muudes tööstustes kasutatavates pinnatöötlusseadmetes. Meie tootevalik hõlmab kõiki PaintStop nõuetele vastavaid 50 mm ja 75 mm tolliseid klaaskiust valmistatud filtreerimismaterjale.

Laos on alati saadaval rullid järgmistes suurustes:

 • 0,5 m x 20 m
 • 0,75 m x 20 m
 • 1 m x 20 m
 • 1,5 m x 20 m
 • 2 m x 20 m

Veepõhiste värvide värvikollektor kangas (lilla)

Veepõhiste värvide värvikollektor kangas (lilla) on mõeldud veepõhiste värvainete ja lakkide  osakeste filtreerimisele pinnatöötluse pihustuskabiinides.

Progresseeruvalt struktureeritud ja väga tõhus kahjutu geeliga immutatud klaaskiud filtermaterjal on mõeldud ja spetsiaalselt disainitud peenete ja kuivade vesipõhiste värvide ja lakkide ülepritsimisosakeste peatamiseks Teie pinnatöötlussüsteemis.

Tolmukollektor filtermaterjal (kollane)

Tolmukollektor filtermaterjal (kollane) toimib eelfiltrina jämedateraliste kuivade tolmuosakeste filtreerimiseks tavapärastes ventilatsiooni- ja kliimaseadmetes, pinnatöötluse ning tolmu- ja saastekontrolli valdkondades.

Jämedate tolmuosakeste filtreerimiseks on ette nähtud progresseeruvalt struktureeritud klaaskiust efektiivne filtermaterjal, mis on immutatud kahjutu geeliga.

VAATA VEEL SAADAOLEVAID FILTERMATERJALE