KOMPAKTFILTRID

Tavaliselt kasutatakse kompaktfiltreid teise või viimase etapi õhu peenfiltreerimis lahendusena meditsiiniasutuste, laborite- ja toiduainetööstuse ventilatsiooniseadmetes. V-kulised (kompaktsed) filtrid sisaldavad kolme sektsiooni ülitõhusatest sünteetilistest materjalidest (HES) filtrikandjaid, mis pakuvad tipptasemel sooritust madala energiatarbimise juures. Headele kvaliteediomadustele  lisandub eelisena filterelemendi jäikus. Need filtrid pakuvad ka niiskuskindluse eelist (HES-i omaduste tõttu) ja taluvad kõrge õhuvoolu taset. Usaldusväärse konstruktsiooni tõttu on V-kujulistel filtrielementidel kõrge stabiilne filtreerimisefektiivsus ilma täiendavate toetavate meetmeteta. Tänu spetsiaalsele disainile ja struktuurile on filtrid vastupidavad ilmastikus olevate looduslike osakeste suhtes ega vaja üldise ventilatsiooni jaoks eraldi töötlemist.

Filtrimeister kompaktfiltrite tootevalikusse kuuluvad suure jõudlusega kompaktfiltrid neljas erinevas filtriklassis. Meie filtrid pakuvad õhuvoolu kiirust kuni 4250 m³/h ja vajavad ainult 292 mm suurust paigaldussügavust.

V-Cell GT Hi-Flow (kompaktsed GT) filtrid

V-Cell GT Hi-Flow (kompaktsed GT) filtrid sobivad eriti hästi kasutamiseks tuumaenergiasektoris ning gaasiturbiinides, kompressorites ja nendega seotud toitesüsteemides sissetuleva õhu eelfiltreerimiseks ja filtreerimiseks. V-Cell GT Hi-Flow (kompaktsed GT) filtrid esindavad uue põlvkonna V-Cell filtreid, mis vastavad kõrgeimatele nõudmistele ja jõudluse nõuetele.

Need filtrid sisaldavad 4 sektsiooni segu sünteetilisest kiust ja klaasmikrokiust filtrikandjaid, mis pakuvad ülimat taset ja madalat energiatarbimist koos väga suure tolmu mahutavuse ja madala nominaalrõhu langusega. Need filtrid pakuvad ka märkimisväärselt suurendatud elemendi filtreerimisala ja on võimelised taluma väga suurt õhuvoolu taset, tagades ülitõhusa filtreerimisefektiivsuse ka kriitilistes rakendustes.

V-Cell Hi-Flow kompaktfiltrid

V-Cell Hi-Flow kompaktfiltrid sisaldavad nelja sektsiooni ülitõhusast sünteetiliste ja klaaskiudmaterjalide segust valmistatud (HES) filtreerimiskandjaid, mis pakuvad tipptasemel jõudlust ja madalat energiatarbimist koos ülima jäikuse eelisega. Need filtrid pakuvad ka märkimisväärselt suurendatud neto filtreerimisala ja on võimelised taluma väga suurt õhuvoolu taset, samuti pakuvad sellised filtrid niiskuskindluse eelist (HES-i omaduste tõttu).

Usaldusväärse disaini tõttu on V-Cell filtritel kõrge stabiilne filtratsiooni efektiivsus ilma täiendavate toetavate meetmeteta. Tänu spetsiaalsele konstruktsioonile on filtrid täielikult looduslike osakeste suhtes vastupidavad ega vaja üldise ventilatsiooni jaoks eraldi töötlemist.

V-CellPure (aktiivsöega töödeldud elemendiga) kompaktfiltrid

V-CellPure (aktiivsöega töödeldud elemendiga) kompaktfiltrid on ette nähtud õhu filtreerimiseks ja puhastamiseks köögi, tubaka jms lõhnadest kontorihoonetes, kaubanduskeskustes, koolides ja muudes tiheda liiklusega linnapiirkondade läheduses asuvates hoonetes.

V-CellPure kompaktfiltrid sisaldavad kolme sektsiooni filtrikandjaid, mis on valmistatud aktiivsöega küllastatud sünteetilistest kiududest. Need filtrid on konstrueeritud õhust madala kontsentratsiooniga ebameeldivate lõhnade, aga ka gaasiliste ja ohtlike saasteainete (nagu osoon, süsivesinikud ja lämmastikoksiid) adsorbeerimiseks. V-CellPure filtreid kasutatakse õhu sissepuhke süsteemides saastunud õhu ja toksiliste ainete kontsentratsiooni vähendamiseks, kuni süsteemides on saavutatud heitgaaside vastuvõetav madal tase. Usaldusväärse disaini tõttu on V-CellPure filtrid kõrge stabiilse filtreerimise efektiivsusega ilma täiendavate toetavate meetmeteta.

Tehnilised parameetrid

  • Maksimaalne temperatuuritaluvus + 80 ° C
  • LE – Lite versioon 10–13 m2
  • ST – Tavaversioon 13-16 m2
  • HD – Kõrge mahutavusega 19–22 m2