KLIENDITUGI

FILTRIMEISTER OÜ

Registrikood 12601070
Kiili vald, Mõisaküla, Kaasiku tee, Metsaserva Harjumaa, 75417
E-R kell 09-17
+372 520 5925
info@filtrimeister.ee

Palun anna oma tulekust ette teada, et teaksime sinu jaoks olemas olla!
Seoses eriolukorraga Eesti Vabariigis kohapeal teenindamist ei toimu.

Küsi pakkumist

  •  

MIKS TELLIDA FILTRID FILTRIMEISTRILT?

PEREETTEVÕTE

Omame ventilatsiooni valdkonnas kogemust juba aastast 2000. Filtrimeistri pere on rohkem kui 20 aastat olnud seotud igapäevaselt õhufiltritega. Meie klientidele meeldib, et tegemist on pereettevõttega, sest nad teavad, et soovides saada lahendust oma murele ning personaalset lähenemist, suhtlevad nad otse omanikega.

KLIENDITUGI

Meie kliendid teavad, et nad saavad läbi Filtrimeistri klienditoe personaalse teeninduse osaliseks, kuna nende rahulolu on meile väga tähtis. Meie spetsialistid on valmis Teid ostuteekonnal igati abistama ja Teie päringutele vastama.

VÄÄRTUSTAME OMA KLIENTI

Teeme iga päev tööd selleks, et pakkuda oma klientidele ainult esmaklassilist klienditeenindust, tarnides parima kvaliteediga filtreid lühikese tarneajaga ja kõike seda mõistliku raha eest.

 LIHTE JA KIIRE TELLIMINE

Filtrite tellimine või hinnapäringute saatmine Filtrimeistri veebilehe kaudu on lihtne ja kiire, võimaldades seda teha igal pool ja igal ajal.

 RÄTSEPLAHENDUSED

Meie toodete valikus on lai valik erinevaid standardmõõtmetes filtreid ja filtermaterjale. Samuti on meilt võimalik tellida eritellimusel filtreid, mis valmistatakse just Teie vajadusi silmas pidades.

 MEELDETULETUSTEENUS

Aitame oma klientidel meeles pidada, millal on õige aeg filtreid vahetada, andes sellest õigeaegselt märku sms ja e-maili teel ja see teenus on kõikidele meie klientidele tasuta.

 TURVALINE OSTUKOGEMUS

Filtrimeistri lehel on kõik Teie andmed kaitstud ja iga ostuga kaasneb filtrite 14-päevane tagastus- ja vahetusõigus.

Telli filtrite vahetamine

  • Tellija andmed

  • Tellimuse andmed

  •