PANEELFILTRID

Filtrimeister pakub laias valikus sünteetilisest ja klaaskiud komposiitmaterjalist valmistatud paneelfiltrid. Kõik meie poolt pakutavad paneelfiltrid vastavad uusimale ISO 16890 nõuetele. Kasutades ainult parimaid filtermaterjale, saame pakkuda minimaalset algrõhku ja suurt tahkete osakeste eemaldamise tõhusust. See tagab meie filtrite väga hea energiatõhususe ja maksimaalse kasutamise eluea.

Filtrimeistri papist ja plastist/metallist paneelfiltrite raamide standardsed paksused on 24, 28, 46, 48, 92 ja 98 mm. Igat tüüpi paneelfiltrite jaoks on tellimisel saadaval ka kohandatud suurusega raamid paksusega 15 mm ja rohkem. Meie paneelfiltrid on toodetud täiesti uue tehnoloogia abil, mis tagab filtrite madala nominaalrõhu languse ja eriti suure osakeste eemaldamise võime juures minimaalse energiakulu. Need omadused tagavad teie ventileeritavale ruumile tervisliku sisekliima ja ventilatsiooniseadmetes filtrite maksimaalselt pika kasutusea.

VERSIOONID

MPL-tüüpi paneelfiltrid

MPL-tüüpi paneelfiltritel on suurepärased tehnilised omadused tänu spetsiaalsele materjali konstruktsioonile, mis võimaldab optimaalset maksimaalse filtreerimisala kasutamist madala rõhutakistusega isegi suure filtrit läbiva õhuhulgaga. Seda tüüpi paneelfiltri elemendi konstruktsiooni kõrge stabiilsus tagab usaldusväärse toimimise ka ekstreemsetes keskkonnatingimustes.

“Deep Pleat“ elemendi tootmisel kasutatakse ülitõhusat komposiitmaterjali (HES) koos spetsiaalse termoplastilise voldisideme süsteemi meetodiga, et luua täiuslik V-kujuline filtermaterjal, mis tagab filtreerimisala täieliku ärakasutamise ja elemendis tolmu ühtlase jaotumise, pikendades sellega filtri kasutusiga.

Aktiivsöega töödeldud MPL tüüpi elemendiga filtrid

Aktiivsöega töödeldud MPL tüüpi elemendiga filtrid sobivad ohtlike gaaside ja muude soovimatute ainete adsorbeerimiseks õhust. Neid filtreid saab kasutada linna- ja tööstussaasteainete lõhnade  eemaldamiseks näiteks toiduainete tööstuses, ühiskondlikes ruumides ja meditsiiniasutustes.

Filtrid sisaldavad aktiveeritud söega immutatud sünteesitud mittekootud materjali. Puhastusomaduste tõttu on nende filtrite eesmärk kõrvaldada mitmesugused häirivad lõhnad, mis sattuvad ventilatsioonisüsteemidesse kõrge saastatusega ebasobivatest keskkondadest.

Volditud elemendiga Z-line filtrid

Volditud elemendiga Z-line filtreid kasutatakse enamasti eelfiltritena, peenfiltrite kaitsmiseks kõigis seadmetes ja suuremate osakeste, kuni suuruseni ePM10 eemaldamiseks ventilatsioonisüsteemist. Kandva struktuuriga sünteetiline filtermaterjal on voldituna piisavalt tugev, et seda paigaldada filtris täiendava toestamiseta, mis tagab suurema filtreeruva elemendi ala filtris.

Spetsiaalse disainiga voldid tagavad filtri töötamise suure õhuvoolu tingimustes ja parima madala nominaalrõhu languse. See kombinatsioon vähendab märkimisväärselt seadme energiakulu ning tagab filtrite pika kasutusea ja usaldusväärse töö Teie seadmes. Z-line filtrid ühilduvad igat tüüpi õhukäitlusseadmetega, mis vajavad kompaktsete mõõtmetega filtreid ja need on usaldusväärseks lahenduseks asendamaks süsteemis kallimaid kottfiltreid.

Z-line kasettfiltrid

Z-line kassettfiltreid rakendatakse enamasti eelfiltritena pinnatöötluse tehnoloogilistes kambrites, pihustuskabiinides, keevitusaurude ekstraheerimis süsteemides ja muudes erinevates HVAC süsteemides paljudes erinevates tööstusharudes. Need ühilduvad igat tüüpi õhukäitlusseadmetega, mis vajavad kompaktseid filtrisuurusi ja usaldusväärset viisi kottfiltrite asendamiseks.

Plisseeritud sünteetilisest mittekootud filtermaterjalist elementi iseloomustab suur tolmukogumise võime, mistõttu sobivad need elemendid ideaalselt HVAC-süsteemide jaoks  keskkonda (eriti pinnakattes ja töötlemiskeskkonnas), kus on tavapärasest rohkem tolmu. Suure õhuvoolu kiiruse talumiseks madala nominaalrõhu takistuse juures ja kahjulike osakeste tõhusaks peatamiseks toetatakse materjali spetsiaalselt selleks ette nähtud metallvõrega.

Aktiivsöetöötlusega Z-line / MPL tüüpi elemendiga filtrid

Aktiivsöetöötlusega Z-line tüüpi elemendiga, samuti MPL elemendiga filtreid kasutatakse linna- ja tööstussaasteainete lõhnade eemaldamiseks. Z-line aktiivsöetöötlusega filtrid sisaldavad isetoestuvat sünteetilist mittekootud materjali, mis on immutatud aktiivsöega.

Neid filtreid saab süsteemis kasutada eelfiltrina mis eemaldab lisaks jämedale tolmule tõhusalt madala tasemega gaasilised saasteained, tagades lõpptulemusena kvaliteetse õhukvaliteedi. Sellist tüüpi filtrite puhastusomaduste tõttu on nende eesmärk kõrvaldada mitmesugused häirivad lõhnad kontorite, koolide, kaubanduskeskuste, haiglate ja muude tänavate läheduses asuvate hoonete ventilatsioonisüsteemides ventileeritavast õhust.

Kahepoolse turvavõrguga tasapinnaline filter

Kahepoolse turvavõrguga „Double Faceguard“ tasapinnalisi filterelemente kasutatakse enamasti eelfiltritena pinnatöötluse tehnoloogilistes kambrites, pihustuskabiinides, keevitusahjude väljatõmbesüsteemides ja erinevates muudes HVAC-sektori süsteemides tolmu ja saastekontrolli väljadel, kus on vaja tagada suur tolmueraldusvõime.

„Double Faceguard“ filtrite lameelemendi struktuuris on sünteetilistel kiududel põhinev filterelement, mida iseloomustab väga suur tolmueralduse võimekus. Suurele õhuvoolu kiirusele vastupidamiseks ning madala nominaalrõhu takistuse juures maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks toetatakse filtrielementi väliskülgedelt spetsiaalselt selleks ette nähtud metallvõrega (faceguard). Erisoovil on võimalik filter valmistada vahetatava filterelemendiga, mis muudab selle tüübi filtri säästlikuks lahenduseks tööstuslikes ventilatsioonisüsteemides.

Paneelfiltrite omadused

Kõikide meie poolt pakutavate paneelfiltrite tüübid tagavad kõrge õhu läbilaskvusvõime koos madala nominaalrõhu takistusega (madal Pa), meie filtrite paigaldamisel oma seadmetesse  tagad tõhusad energiatarbimise näidud.

  • Raamitüübid: plastikust karkass, papist raam, tsingitud terasraam
  • Muud raamitüübid vastavalt vajadusele
  • Plast- ja papist raamid on täielikult tuhastatavad
  • Vajadusel lisatav vahustatud komponendist valmistatud tihendiga
  • Soovi korral erisuurused