Ostukorv

Harilikult on kõikidel filtritel filtriraamil etikett, millel on kajastatud kogu vajalik informatsioon. Filtrite tellimiseks on vaja vaid leida meie Filtripoest õige filter ja lisada see ostukorvi, sooritada ost ning me saadame Teile filtrid soovitud aadressile või valitud pakiautomaati.

Kui Te ei leia soovitud filtreid meie Filtripoe toodete nimekirjast, siis on võimalik neid tellida eritellimuse alusel. Filtrite tellimiseks piisab, kui saadate meile etiketil oleva info ja vajamineva filtrite koguse või alternatiivselt filtri etiketist tehtud pildi.

Kui etikett puudub või on loetamatu siis palun mõõtke mõõdulindiga filtriraami välismõõt (raami laius, kõrgus, filtrikottide sügavus, raami paksus või paneelfiltrite puhul paneeli paksus) ja saatke mõõdud meile.

SAADA MEILE OMA PÄRING VÕI TELLIMUS NII:

 

Filtri klass A(laius) x B(kõrgus) x C(sügavus)/D(kottide arv) ja vajaminev filtrite kogus.

*Standard raami paksus on kottfiltritel 25mm, juhul kui soovitud filtriraami paksus on standardist erinev siis palun märgi ka see. Muidu pole vaja filtriraami paksust märkida.

Kui Te ei ole kindel millise filtriklassiga Teie filter olema peab, siis palun kirjutage, millises keskkonnas ja millist ruumi vajaminev filter ventileerib või võtke ühendust meie Klienditoega.

 Eritellimusel valmistatud filtreid me ümber ei vaheta ja tagasi ei osta. Palun veendu ennem tellimuse esitamist kõikide esitatud andmete õigususes. Küsimuste tekkimisel palun pöördu meie Klienditoe poole.

KOTTFILTRI ETIKETI LUGEMISE SELGITUS

PANEELFILTRI ETIKETI LUGEMISE SELGITUS

* MPL – pliseeritud filterelement
* Z-line – volditud filterelement