PADRUNFILTRID

Padrunfiltreid kasutatakse laialdaselt erinevates tööstusharudes, kus on vajalik eriline tähelepanu tolmu, gaasi ja õhuvoolu peenpuhastamisel; see on kõige tõhusam lahendus õhu ja gaaside heitkoguste püüdmiseks. Nendest filtritest saavad kasu ka toiduainete- ja keemiatööstus ning korrosioonitõrje valdkonnad.

Standardsed versioonid

Padrunfiltrid

Padrunfiltreid kasutatakse tolmu puhastamisel, mis on seotud teravilja, sööda, paberi, alumiiniumi, kivisöe, tsemendi, puidu jms tootmisega ja töötlemisega. Need filtrid aitavad tagada töötajate sanitaar- ja keskkonnakaitsestandardite järgimist. Samuti tagavad padrunfiltrid puhastatud õhu tagastamise tootmisruumidesse, püüavad tõhusalt kokku esimese ohuklassi ained (plii, kaadmium jne) ja aerosoolid ja parandavad seeläbi toodetud materjalide / toodete kvaliteeti.

Filtrid võivad olla erineva sügavusega ja erineva kõrgusega volditud elementidega, pakkudes sageli tavaliste kottfiltritega võrreldes suuremat õhuvoolu taluvust, paremat filtreerimisala ja madalamat nominaalrõhu langust.

Aktiivsöe elemendiga padrunfiltrid

Aktiivsöe elemendil põhinevaid padrunfiltreid kasutatakse mitmesuguste lõhnade ja ebameeldivate gaaside eemaldamiseks õhust. Meie tootevalikus on lai valik absorbente ja filtreid, mida saab kasutada erinevates kliimaseadmetes, ventilatsiooni, õhueraldus- ja õhuringlusseadmetes sissepuhke-, väljatõmbe- ja ringleva õhuvoolu puhastamiseks kahjulikest gaasidest, aurudest ja halbadest lõhnadest söökla köökides, muuseumides, haiglates, laborites, arvutiruumides, keemiatööstuses, värvitöökodades, lennujaamades, bensiinijaamades või parkimismajades.

Aktiivsöe elemendil põhinevad padrunfiltrid on laos saadaval standardsuuruses

Läbimõõt 145 mm, pikkused 250 mm, 450 mm ja 600 mm

Aktiivsöe elemendiga padrunfiltri struktuur

  • Väline läbimõõt: 145 mm
  • Suitsu-aktiivse pressitud aktiivsöe vormi plokk
  • Koostisosakeste pikkus: 4–10 mm
  • Padruni korpuse materjal: roostevabast 1.4301 terasest, mis sobib padruni tüüpidele V1000, V2600 ja V3500
  • Padruni täiteaine: aktiveeritud töötlemata kivisüsi
  • Kõik versioonid on bajoneti sulgur süsteemiga
  • Kontakti aeg (tk [s]) = (aktiivsöe maht [m³] / õhuvoolu kiirus [m³ / h]) x 3600