FILTRIKOMPLEKTID

Pakume filtrikomplekte järgmistele tootjatele

E-poodi minemiseks vajuta tootja pildile.

Me hingame pidevalt. Seetõttu sõltub meie enesetunne ja tervis suuresti meid ümbritseva keskkonna õhukvaliteedist. Halva kvaliteediga sisse hingatav õhk võib põhjustada mitmesuguseid terviseprobleeme, mille tulemusel võime tunda end ebamugavalt ja häirituna. Kodu peaks olema mugav ja turvaline – see peaks olema koht, kus tunneme end alati hästi. Selleks, et oma kodu täiel rinnal nautida, tuleb see täita värske õhuga. Lihtsam öelda kui teha, aga proovime ja aitame.

Filtrimeister OÜ on spetsialiseerunud erinevate ventilatsiooniseadmete filtrite müümisele, millede valmistamise tehnoloogia on välja arendatud seda tüüpi filtrite jaoks täiesti uute, ISO 16890-ga ühilduvate filtrikangastega. Meie filtrid hoiavad teie ventilatsiooniseadmed puhtana ja töökorras ning pakuvad suurt tolmupeatamise võimet ja seda märkimisväärselt väiksema elektritarbimise kuluga võrreldes teiste sarnaste turul olevate filtritega.

Koduseks kasutamiseks pakume filtreid klassidest ISO Coarse 50% kuni ePM1. Kõik komplektide filtrid on vastavalt klientide vajadustele papp-, plast- või metallraamides. Populaarsemad filtrikomplektid nagu Vallox, Komfovent, Ilox, Ilto, Parmair, Enervent, Flexit, Wolf, Salda RIS, Dantherm, Zehnder, Deekax, Sunair, Iloxair, Systemair, Swegon Casa, Nilan, Nibe on alati laos saadaval, mis garanteerib meiepoolse kiire ja usaldusväärse teenuse klientidele.

Mine e-poodi