MEIE TEENUSED

FILTRITE VAHETAMISE TEENUS

Kui see mürisev kast Teie seinal tundub hirmuäratav ja Te seda avada ei taha, siis saame seda meie teha Teie eest. Meie kogenud spetsialist vahetab vajadusel kapis filtrid, kontrollib ventilatsiooniseadme korrasolekut, reguleerib seadme optimaalsele töörežiimile, puhastab selle ja seda kõike väga mõistliku kulu eest.

Telli filtrite vahetamine

FILTRITE VAHETAMISE MEELDETULETUS

FILTRITE VAHETAMISE MEELETULETUS TEENUS ON TASUTA

Aitame oma klientidel meeles pidada, millal on õige aeg filtreid vahetada, andes sellest õigeaegselt märku sms ja e-maili teel.

HOIA AEGA KOKKU

Hoolitseme selle eest, et vahetusfiltrid oleksid laokaubana kogu aeg olemas ja saadame need kliendile koheselt esmajärjekorras.

VAHETA FILTREID 2 KORDA AASTAS

Tootjad soovitavad vahetada filtreid vähemalt 2 korda aastas, kütmishooaja alguses ja lõpus ehk siis sügisel ja kevadel. Piisav intervall sõltub maja asukohast. Filtrite jõudlus väheneb kiiremini tihedate liiklusega teede või palju õietolmu levitavate puude korral.

Filtreid vahetades puhasta seade vajadusel tolmuimejaga ja kontrolli soojusvaheti mustumist. Vajadusel puhasta ka soojusvaheti. Kasutatud filtri võib visata tavapäraste olmejäätmete hulka.

MIKS PEAB FILTREID VAHETAMA?

Vanad ja räpased filtrid põhjustavad rõhu langust ventilatsioonisüsteemis, mille tulemusel väheneb puhta õhu sissevool, mis omakorda halvendab sisekliimat.
Vana ja räpane filter aitab kaasa hallituse levikule ventilatsioonisüsteemis (eriti põhjamaises niiskes kliimas), kujutades tõsist ohtu tervisele. Kõige tavalisemad on hingamisteede ärrituse sümptomid, nagu ninakinnisus ja silmade sügelus, kurgu kuivus ning kuiv köha. See võib põhjustada ka väsimust ja peavalu. Sageli on sümptomid lastel intensiivsemad. Halb siseõhk on eriti koormav kopsuhaiguste ja allergiate all kannatavate inimeste jaoks.
Uus filter laseb õhku paremini läbi, mille tulemusel säästate ventilaatori töötamisel tekkivaid elektrikulusid.

Telli meeldetuletused

RÄTSEPLAHENDUSED

Sarnaselt teistele tööstusharudele on pidevas arengus ka ventilatsioon. Oleme kursis värskeimate uudsete tehniliste lahendustega ning oskame projekteerida ja ehitada kõige optimaalsema lahenduse parema õhukvaliteedi saavutamiseks Teie kodus, kontoris, tootmishoones, töökojas või kaupluses.

Võta ühendust