Kasutame oma toodetes mitmekihilist (progresseeruvat) aktiivsöetöötlusega klaaskiud filtermaterjali, mis tagab madala rõhukao ja suure tolmukogumise võime. Tolmuse õhu sisenemise poolel on filtermaterjali kiud suuremad ja see pool salvestab endasse suuremaid tolmuosakesi. Sisemistes kihtides filtermaterjali kiud muutuvad väiksemaks ja seovad endasse väiksemaid tolmuosakesi. Sellised filtermaterjali omadused tagavad pika eluea ja madalamad energiakulud.
Ventilatsiooniagregaadi kasutatavat energiat säästame ka originaalist suurema filtermaterjali pindala paigutamisega teie filtritesse. Suurem pindala tagab väiksema takistuse ja seetõttu peavad ventilaatorid õhu liigutamiseks vähem tööd tegema.
Klaaskiud materjal on väga hea niiskuskindlusega ja sellest tulenevalt hea materjal kasutamiseks Põhja-Euroopa niiskes kliimas.
Filtermaterjali aktiivsöe töötlusega materjali kasutamisel filtreerib filter lisaks tahketele tolmuosakestele sissepuhutavast õhust välja ka erinevad ebameeldivat lõhna tekitavad õhus lenduvad gaasilised ühendid. Filtrimaterjalile lisatud aktiivsüsi seob endasse lõhna ja gaasimolekulid. Aktiivsöega varustatud filtermaterjali kasutamisel puhutakse tuppa värsket ja lõhna/gaasivaba õhku isegi kui õhuvõtt asub pidevate ebameeldivate lõhnade või gaasidega keskkonnas.
Aktiivsöega filtermaterjale on optimaalne kasutada kuiva õhu ja mitte üle 50 kraadi tõusva temperatuuri keskkonnas. Parameetritest väljumine vähendab oluliselt filtrielemendi töö efektiivsust.
Filtrid vastavad Euroopa standarditele ISO16890.
• PEA MEELES vahetada filtreid vähemalt 2–3 korda aastas. Mustad filtrid takistavad värske õhu pealevoolu sinu koju või kontorisse. Otstarbekas on vahetada filtrid kevadel ja sügisel.
• Filtreid vahetades puhasta seade vajadusel tolmuimejaga ja kontrolli soojusvaheti mustumist. Vajadusel puhasta ka soojusvaheti.