*Pildid on illustratiivse tähendusega. Kõik tellimused komplekteerime vastavalt konkreetse filtrikomplekti tehnilistele andmetele.

VALLOX 096 MV söefiltrikomplekt nr. 27

Tarneaeg 1-5 tööpäeva.

29.00  or Telli ja säästad kuni 15%

ISO ePM1 55% AC (F7) MPL 194x225x96 mm aktiivsöega töödeldud paneelfilter – 1 tk
ISO Coarse 60% (G4) 194x225x20 mm filtrikangas – 1 tk
ISO Coarse 60% (G4) 138x350x20 mm filtrikangas – 1 tk

Säästa 5 – 15%. Sõlmi automaatne korduvtellimusega püsikliendileping.

Tootekood: FP00795 Kategooriad: ,
Ostes korraga 3 toodet: Soodustus 5%
Ostes korraga 10 toodet: Soodustus 10%

Kasutame oma toodetes mitmekihilist (progresseeruvat) aktiivsöetöötlusega klaaskiud filtermaterjali, mis tagab madala rõhukao ja suure tolmukogumise võime. Tolmuse õhu sisenemise poolel on filtermaterjali kiud suuremad ja see pool salvestab endasse suuremaid tolmuosakesi. Sisemistes kihtides filtermaterjali kiud muutuvad väiksemaks ja seovad endasse väiksemaid tolmuosakesi. Sellised filtermaterjali omadused tagavad pika eluea ja madalamad energiakulud.
Ventilatsiooniagregaadi kasutatavat energiat säästame ka originaalist suurema filtermaterjali pindala paigutamisega teie filtritesse. Suurem pindala tagab väiksema takistuse ja seetõttu peavad ventilaatorid õhu liigutamiseks vähem tööd tegema.

Klaaskiud materjal on väga hea niiskuskindlusega ja sellest tulenevalt hea materjal kasutamiseks Põhja-Euroopa niiskes kliimas.

Filtermaterjali aktiivsöe töötlusega materjali kasutamisel filtreerib filter lisaks tahketele tolmuosakestele sissepuhutavast õhust välja ka erinevad ebameeldivat lõhna tekitavad õhus lenduvad gaasilised ühendid. Filtrimaterjalile lisatud aktiivsüsi seob endasse lõhna ja gaasimolekulid. Aktiivsöega varustatud filtermaterjali kasutamisel puhutakse tuppa värsket ja lõhna/gaasivaba õhku isegi kui õhuvõtt asub pidevate ebameeldivate lõhnade või gaasidega keskkonnas.

Aktiivsöega filtermaterjale on optimaalne kasutada kuiva õhu ja mitte üle 50 kraadi tõusva temperatuuri keskkonnas. Parameetritest väljumine vähendab oluliselt filtrielemendi töö efektiivsust.

Filtrid vastavad Euroopa standarditele ISO16890.

• PEA MEELES vahetada filtreid vähemalt 2–3 korda aastas. Mustad filtrid takistavad värske õhu pealevoolu sinu koju või kontorisse. Otstarbekas on vahetada filtrid kevadel ja sügisel.
• Filtreid vahetades puhasta seade vajadusel tolmuimejaga ja kontrolli soojusvaheti mustumist. Vajadusel puhasta ka soojusvaheti.

Filtrimeistri e-poest ostu sooritades saad valida alljärgnevate tarneviiside vahel, kuidas tellitud kaup Sinuni jõuab.
​​
​​– Tulen ise järgi – hetkel eriolukorra tõttu ei paku.
​​– Eesti Posti kirjaümbrik ​​– kuni 5 maski tellimisel.
​​– Transport pakiautomaati. Lase tellitud kaup saata endale sobivasse Omniva või Smartposti pakiautomaati. Tarneaeg sõltub teenusepakkujast, üldjuhul on selleks 1-3 tööpäeva.
*Maskid: 6 ja enama maski tellimisel.
*Filtrid: väiksemad filtrikomplektid, mis mahuvad pakiautomaati.
​​– Transport Smartposti või Omniva kulleriga – suured filtrikomplektid või suured tellimused.

Filtrikomplektide pakendi standardmõõdud: 370x245x100mm
​​
​​Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel transpordiga viivitus, võtame Sinuga koheselt ühendust. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimuste saatmist ei toimu. Küsimuste korral võta meiega ühendust.