*Pildid on illustratiivse tähendusega. Kõik tellimused komplekteerime vastavalt konkreetse filtrikomplekti tehnilistele andmetele.

SALDA RIS 700 V filtrikomplekt

Tarneaeg 1-5 tööpäeva.

28.50  or Telli ja säästad kuni 15%

ISO ePM10 50% (M5) 398x224x280/6 mm kottfilter – 1 tk
ISO Coarse 60% (G4) 398x224x150/6 mm kottfilter – 1 tk

Säästa 5 – 15%. Sõlmi automaatne korduvtellimusega püsikliendileping.

Tootekood: FP01067 Kategooriad: ,
Ostes korraga 3 toodet: Soodustus 5%
Ostes korraga 10 toodet: Soodustus 10%

Kasutame oma toodetes mitmekihilist (progresseeruvat) klaaskiud ja sünteetilise kiu komposiitmaterjali, mis tagab filtritele madala rõhukao ja suure tolmukogumise võime. Tolmuse õhu sisenemise poolel on filtermaterjali kiud suuremad ja see pool salvestab endasse suuremaid tolmuosakesi. Sisemistes kihtides filtermaterjali kiud muutuvad väiksemaks ja seovad endasse väiksemaid tolmuosakesi.

Kirjeldatud filtermaterjali omadused tagavad filtri pika eluea ja madalamad energiakulud.

Ventilatsiooniagregaadi kasutatavat energiat säästame ka originaalist suurema filtermaterjali pindala paigutamisega teie filtritesse. Suurem pindala tagab väiksema rõhutakistuse ja seetõttu peavad ventilaatorid õhu liigutamiseks vähem tööd tegema. Komposiitmaterjal on väga hea niiskuskindlusega ja sellest tulenevalt parim materjal kasutamiseks Põhja-Euroopa niiskes kliimas.

Filtrid vastavad Euroopa standarditele ISO16890.

• PEA MEELES vahetada filtreid vähemalt 2–3 korda aastas. Mustad filtrid takistavad värske õhu pealevoolu sinu koju või kontorisse. Otstarbekas on vahetada filtrid kevadel ja sügisel.
• Filtreid vahetades puhasta seade vajadusel tolmuimejaga ja kontrolli soojusvaheti mustumist. Vajadusel puhasta ka soojusvaheti.

Filtrimeistri e-poest ostu sooritades saad valida alljärgnevate tarneviiside vahel, kuidas tellitud kaup Sinuni jõuab.
​​
​​– Tulen ise järgi – hetkel eriolukorra tõttu ei paku.
​​– Eesti Posti kirjaümbrik ​​– kuni 5 maski tellimisel.
​​– Transport pakiautomaati. Lase tellitud kaup saata endale sobivasse Omniva või Smartposti pakiautomaati. Tarneaeg sõltub teenusepakkujast, üldjuhul on selleks 1-3 tööpäeva.
*Maskid: 6 ja enama maski tellimisel.
*Filtrid: väiksemad filtrikomplektid, mis mahuvad pakiautomaati.
​​– Transport Smartposti või Omniva kulleriga – suured filtrikomplektid või suured tellimused.

Filtrikomplektide pakendi standardmõõdud: 370x245x100mm
​​
​​Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel transpordiga viivitus, võtame Sinuga koheselt ühendust. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimuste saatmist ei toimu. Küsimuste korral võta meiega ühendust.