*Pildid on illustratiivse tähendusega. Kõik tellimused komplekteerime vastavalt konkreetse filtrikomplekti tehnilistele andmetele.

HERU 75 S (F7) filtrikomplekt

Tarneaeg 1-5 tööpäeva.

19.50  or Telli ja säästad kuni 15%

ISO ePM1 50% (F7) 195x365x250/2 mm kottfilter – 1 tk

Säästa 5 – 15%. Sõlmi automaatne korduvtellimusega püsikliendileping.

Tootekood: FP01106 Kategooriad: ,
Ostes korraga 3 toodet: Soodustus 5%
Ostes korraga 10 toodet: Soodustus 10%

Kasutame oma kottfiltrites mitmekihilist (progresseeruvat) sünteetilist filtermaterjali parimatelt tootjatelt Euroopas. Kasutatav materjal tagab filtrile madala rõhukao ja suure tolmu kogumise võime. Tolmuse õhu sisenemise poolel on filtermaterjali kiud suuremad ja see pool salvestab endasse suuremaid tolmuosakesi. Sisemistes kihtides filtermaterjali kiud muutuvad väiksemaks ja seovad endasse väiksemaid tolmuosakesi. Sellised filtermaterjali omadused tagavad pika eluea ja madalamad energiakulud.

Kottfiltrite konstruktsioon on välja töötatud arvestades spetsiaalselt Põhja-Euroopa klimaatilist eripära. Kasutatav disain tagab tavalisest suurema filtermaterjali kokkupuute pindala filtris, mis aitab oluliselt säästa ventilatsiooniagregaadi kasutatavat energiat. Suurem pindala tagab filtrile väiksema nominaalrõhu takistuse ja seetõttu peavad ventilaatorid seadmes õhu liigutamiseks vähem tööd tegema.

Kasutatavad materjalid omavad kõik ISO16890 sertifikaate ja on madala energiatarbimisega.

• PEA MEELES vahetada filtreid vähemalt 2–3 korda aastas. Mustad filtrid takistavad värske õhu pealevoolu sinu koju või kontorisse. Otstarbekas on vahetada filtrid kevadel ja sügisel.
• Filtreid vahetades puhasta seade vajadusel tolmuimejaga ja kontrolli soojusvaheti mustumist. Vajadusel puhasta ka soojusvaheti.

Filtrimeistri e-poest ostu sooritades saad valida alljärgnevate tarneviiside vahel, kuidas tellitud kaup Sinuni jõuab.
​​
​​– Tulen ise järgi – hetkel eriolukorra tõttu ei paku.
​​– Eesti Posti kirjaümbrik ​​– kuni 5 maski tellimisel.
​​– Transport pakiautomaati. Lase tellitud kaup saata endale sobivasse Omniva või Smartposti pakiautomaati. Tarneaeg sõltub teenusepakkujast, üldjuhul on selleks 1-3 tööpäeva.
*Maskid: 6 ja enama maski tellimisel.
*Filtrid: väiksemad filtrikomplektid, mis mahuvad pakiautomaati.
​​– Transport Smartposti või Omniva kulleriga – suured filtrikomplektid või suured tellimused.

Filtrikomplektide pakendi standardmõõdud: 370x245x100mm
​​
​​Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel transpordiga viivitus, võtame Sinuga koheselt ühendust. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimuste saatmist ei toimu. Küsimuste korral võta meiega ühendust.