KAITSEMASKID

Kaitsemaskid otse tootjalt!

Kaitsemask ISO ePM2,5 (0,4 µm)

6.00 10.00 

  • Valge
  • Kollane
  • Roosa
Puhasta
Tarneaeg 1-5 tööpäeva. TASUTA TRANSPORT!
Tootekood: FP000190 Kategooria:

Tallinna Tehnikaülikooli Materjali -ja Keskkonnatehnoloogia Instituudis läbi viidud katsetuste tulemusel vastab Filtrimeister OÜ ePM2,5 kaitsemask standardile EVS-EN 14683:2019 – Meditsiinilised maskid.

Kui kirurgilised maskid kaitsevad enamjaolt patsienti kaitsemaski kandja eest (aevastused või muude eritused), siis meie mask on loodud just välise õhu filtreerimiseks kandja suunas ehk kaitseb kandjat.

Maski omadused

  • Valmistatud käsitööna kvaliteetsest filtermaterjalist
  • Tehtud anatoomilise inimnäo lõike järgi
  • Tagab õhutiheda asetuse hingamisteede kaitseks
  • Vähendab piisknakkuse osakeste sissehingamist
  • Mugav kanda
  • Taaskasutatav

Kaitsemaskid otse tootjalt! Mask on valmistatud käsitööna anatoomilise inimnäo lõike järgi ning seda on mugav kanda. Näo kuju järgi valmistatud anatoomiline lõige tagab maski õhutiheda asetuse hingamisteede kaitseks Teie näol.

Kaitsemask vähendab õhus leviva tolmu ja aevastuse ning köhaga väljuvate piisknakkuse osakeste sissehingamist. Mask on valmistatud ISO ePM2,5 efektiivsusega filtermaterjalist, mis eemaldab õhust 0,4 µm suuruseid osakesi 65% ulatuses. Loe, mida antud näitajad tähendavad.

Toode on käsipesu programmil pestav kuni + 80C temperatuuril ja peale näidatud kuumusel desinfitseerimist on toodet võimalik taaskasutada. Toote taaskasutamisel jälgi, et maski kanga struktuur ei ole lagunenud ja on kasutamiseks ohutu.

Tallinna kiirabi peaarst Raul Adlas on öelnud, et vahet tuleb teha tervishoiutöötajatele mõeldud maskidel, mis nõuavad nii spetsiifilist kangast kui ka valmistamistehnoloogiat, ning laiatarbemaskidel, mille eesmärk ei ole kinni püüda viirust, vaid eelkõige haigestunu süljepritsmeid.

Filtrimeistri e-poest ostu sooritades saad valida alljärgnevate tarneviiside vahel, kuidas tellitud kaup Sinuni jõuab. Kaitsemaskide transport on TASUTA.
​​
​​– Tulen ise järgi – hetkel eriolukorra tõttu ei paku.
​​– Eesti Posti kirjaümbrik ​​– kuni 5 maski tellimisel.
​​– Transport pakiautomaati – pakume 6 ja enama maski tellimisel. Lase tellitud kaup saata endale sobivasse Omniva või Smartposti pakiautomaati. Tarneaeg sõltub teenusepakkujast, üldjuhul on selleks 1-3 tööpäeva.
​​– Transport kulleriga – vastavalt vajadusele suurte tellimuste puhul. Võta meiega ühendust ja leiame lahenduse.
​​
​​Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel transpordiga viivitus, võtame Sinuga koheselt ühendust. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimuste saatmist ei toimu. Küsimuste korral võta meiega ühendust.

Kaitsemaskide hinnad

Valge
6 €
Kollane
8 €
Roosa
10 €

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Suured kogused

Suurte tellimuste puhul nagu haiglad, perearstikeskused jne palume pöörduda otse klienditoe poole.

+372 520 5925
info@filtrimeister.ee

Tellimine ettemaksu alusel

Maske on võimalik tellida ka ilma e-poodi kasutamata. Sellisel juhul palume kanda ettemaks Filtrimeister OÜ pangaarvele: Swedbank: EE082200221059001321

Selgitusse märkida: Tellija ees- ja perekonnanimi, kontakttelefon, täpne postiaadress, soovitud maskide värv ja arv.

Kaitsemaskide lisainfo

Filter